Ślusarczyk Auto

Ślusarczyk Auto - Partnerski serwis BMW i Mini

Firma Ślusarczyk Auto działa na rynku od 2000 roku. Serwis samochodów grupy BMW jest nasza pasją. Wiemy o nich niemal wszystko. Naszą pasję przekazujemy Klientom. Dążymy do tego by odwiedzali nas z przyjemnoscią. By zaspokoić rosnące oczekiwania naszych gości, nieustannie poszerzamy ofertę usług, inwestujemy w sprzęt i szkolimy personel. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć samochód od A do Z. Klient który do nas trafi, nie musi martwić się o zakres usług - jesteśmy w stanie z jego pojazdem zrobic dosłownie wszystko. BMW i Mini nie mają dla nas tajemnic. Ten sposób działania, skłania do wizyty u nas Klientów z całego kraju. Rozwój firmy został doceniony również przez koncern BMW - zaowocował przystapieniem do programu "Partnerstwo dla jakości"

Wiedza i znajomość rynku pozwala oferować naszym Klientom optymalne rozwiązania: oryginalne części oraz zamienniki najwyższej jakości. My wiemy w jakiej sytuacji możemy zastosować część alternatywną, a kiedy musi być użyty oryginał. Dzięki temu nasi Klienci mogą utrzymać koszty obsługi na rozsądnym poziomie.

Jesteśmy Centrum Hamulcowym ATE, marki specjalizującej się w projektowaniu i produkcji układów bezpieczeństwa. Jej produkty można znaleźć w większości samochodów poruszających się po europejskich drogach. Nadanie certyfikatu przez ATE, potwierdza że w naszej firmie układy hamulcowe obsługiwane są na najwyższym poziomie, zgodnym z wytycznymi producenta samochodu.

Kontakt z działem obsługi BMW, Mini

certyfikat ate
Certyfikat BMW

Firma Ślusarczyk nie tylko specjalistczny dział BMW, Mini i Land Rover. Jesteśmy największym w regionie serwisem samochodowym. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Dysponujemy własną hurtownią układów wydechowych, hamownią podwoziową i pomocą drogową. Zajmujemy się obsługą i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Montujemy i serwisujemy instalacje LPG. Wykonujemy konserwację podwozia, czyszczenie układu wtryskowego i dynamiczną wymianę oleju w skrzyni biegów automatycznej. Dopełnieniem oferty jest myjnia ręczna i car spa. Zawsze na najwyższym poziomie.

Kontakt z innymi działami firmy Ślusarczyk Auto

Zapraszamy również na slusarczyk-auto.pl

 

Copyright © 2018 slusarczyk-bmw.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

design by GreenMouse